MENU

Jabatan Khidmat Pengurusan
Photo Name Designation Tel Fax Email
Syahrul Nizam bin Shuib Syahrul Nizam bin Shuib Penolong Pengarah Perkhidmatan 09-7444101 shahrulnizam@mpkb.gov.my
Jabatan Perbendaharaan
Photo Name Designation Tel Fax Email
Puan Mismadiha Binti Abdullah Pegawai Khas Transformasi RM100 Juta / Pen. Pegawai Tadbir (Bahagian Perolehan) 09-7454039
Zaidi Bin Jusoh Penolong Akauntan Kanan (Bhg Cukai Bandar) 09-7454030 zaidi@mpkb.gov.my
Jabatan Perancangan Dan Kawalan Bangunan
Photo Name Designation Tel Fax Email
En Mohd Izani B Mat En Mohd Izani B Mat Pengarah Perancang Bandar 09-7454006 izani@mpkb.gov.m
Pn Hasnina bt Hassan Penolong Pengarah Kawalan Bangunan 09-7454058 hasnina@mpkb.gov.my
Jabatan Perkhidmatan Perbandaran Dan Seni Taman
Photo Name Designation Tel Fax Email
Mohd Hafeez b Ab Samad Mohd Hafeez b Ab Samad Ketua Penolong Pengarah Perkhidmatan Bandar 09-7454078 hafeez@mpkb.gov.my
Bahagian Pembangunan Dan Pelaburan
Photo Name Designation Tel Fax Email
Siti Rohana Binti Mahmud Siti Rohana Binti Mahmud Penolong Pengarah Pembangunan & Pelaburan 09-7454077
Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta
Photo Name Designation Tel Fax Email
En Helmi Bin Abdullah Ketua Penolong Pengarah Penilaian & Pengurusan Harta 09-7454089 helmi@mpkb.gov.my
Wan Nur Zainina Binti Wan Hassan Penolong Pengarah Pengurusan Harta 09-7454097 zainina@mpkb.gov.my
Jabatan Kawalan Bangunan
Photo Name Designation Tel Fax Email
Mohamad Hanapi Bin Mahmud Mohamad Hanapi Bin Mahmud Pengarah Kawalan Bangunan 09-7454005 pkej@mpkb.gov.my